10 בגדים שכל גבר צריך להחזיק בארון הבגדים שלו

תוכן עניינים

כגבר, אבזור ראוי של ארון בגדים מגוון ורב-תכליתית יכולה להיות משימה לא פשוטה. כשאנחנו עושים קניות, אנחנו בדרך כלל ניהנים מלקנות פריטים בודדים ולא לוקחים תמיד בחשבון שהם אמורים להתחבר בסופו של דבר ללוק שלם, אז אנחנו עלולים למצוא עצמנו עם ארון מלא בבגדים שלא הולכים טוב ביחד משתלבים יפה, בעיקר אם אנחנו לא הכי מבינים באופנת גברים. עם זאת, יש כמה פריטים חיוניים שכל גבר צריך להחזיק בארון הבגדים שלו, ללא קשר לסגנון האישי שלו או לאורח חייו. במאמר זה נסקור פירטי חובה שיהוו את הבסיס לארון הגדים שלך!

חליפה מחויטת

כל גבר צריך להחזיק לפחות חליפה אחת מחויטת והופעה מכובדת, בין אם הוא לובש אותה לפגישות חשובות או לאירועים רשמיים כמו חתונות. חליפה צריכה להתאים בצורה מושלמת וכשלובשים כזו, אין מקום לפשרות. היא מורכבת מז'קט שיושב טוב ומחמיא לכתפיים ולא נכרך בטעות. כמו כן החליפה תכלול גם מכנסיים שיושבים הרגליים.

נעליים אלגנטיות

נעליים אלגנטיות חשובות לאירועים רשמיים שבהם תרצו להראות מצויין ולהציג הופעה מכובדת. הנעליים האלגטיות יכולות להתאים ומבחר רחב של סגנונות לבוש. הן ילכו טוב גם עם מכנסיים מחויטים, גם עם מכסני כותנה, ובמקרים מסויימים גם עם ג'ינסים (תלוי בגזרה ובאירוע).

ג'ינס נוח

אין בעיה שיהיו כמה ג'ינסים שאתם רוצים, מבחינתו אפילו 2 לכל יום בשבוע. העניין הוא שגבר צריך שיהיה לו גם ג'ינס אחד לפחות שיהיה נוח כדי שהוא יוכל ללבוש אותו בלי להרגיש "כבד" לטובת סידורים או עניינים יומיומיים שלא מצריכים יותר מדי מאמץ בלבוש, ומצד שני צריך שיהיה גם נוח ופשוט ג'ינס הוא תמיד בחירה טובה, אבל זה בהינתן ויש לכם לפחות מכנס ג'ינס אחד נוח ופשוט בארון.

בלייזר מחויט

זה לא פריט שאמורים ללבוש ביום יום – אבל הוא פריט שאנחנו צריכים שתהיה לנו את היכולת לשלוף אותו "בחירום" כשאנחנו צריכים לפתע להראות מגונדרים לקראת אירוע או פגישה חשובים. בלייזר למעשה יהפוך כל הופעה צנועה להרבה יותר אלגנטית ומכובדת ולכן אתם צריכים לפחות ג'קט בלייזר אחד בארון שלכם בשלוף.

חולצה מכופתרת קז'ואל

חולצה מכופתרת פשוטה להופעה קז'ואלית היא פריט חיוני ביותר ויכולה להתאים ממש לכל אירוע. זה למעשה "הבייסיק" האיכותי ביותר. נראה הרבה יותר מרגיש מטישרט, אבל גם לא מציג מראה מחייב או מתאמץ. חולצה מכופתרת היא פריט שתענוג ללבוש ולהראות מצד אחד פשוט, ומצד שני עם סטייל.

חולצות טישרט איכותיות

חולצות טישרט ישמשו אתכם ברוב המקרים, אבל אם הן פשוטות מאוד, אתם עלולים להראות מרושלים ואפילו "זורקים", וזה מסר שהיינו רוצים לשדר לסביבה שלנו. העניין הוא שאנחנו מאוד אוהבים ללבוש חולצת טישרט בגלל שהיא הכי זורמת וקלילה. אז הפתרון הוא מאוד פשוט – תציידו את הארון שלכם בחולצות טישרט שהן ברמה גבוהה ואז אתם תוכלו ללבוש אותה בלי בעיה ביומיום שלכם, כמו למשל לצאת לעבודה, ועדיין להראות טוב. נטו לדאוג לזה שהחולצות יהיו איכותיות ויפות, וכל היתר יבוא לבד.

מה דעתכם על הכתבה? נשמח לשמוע בתגובות!

מזומנים לעיין בכתבות נוספות:

במגזין "הגענו" תיהנו מכל העדכונים השוטפים בנושאים החמים מיותר! החל מאופנה, דרך לימודים, משפחה, ספורט ועסקים! אז מה מעניין אתכם לדעת היום?

הכתבות האחרונות:

דילוג לתוכן