קישורי SEO – איפה ניתן להשיג לינקים איכותיים לאתר?

מה זה SEO?


SEO היא פרקטיקה שכוללת בתוכה "מניפולציה" של מנועי החיפוש השונים כך שיקדמו אתרים מסוימים במעלה רשימת התוצאות. מניפולציה זו נעשית תוך היכרות עם האופן שבו מנועי החיפוש הללו פועלים.

מה עושים בSEO?


מנועי החיפוש הקיימים באינטרנט מופעלים על ידי "מילות מפתח" שמוזנות לתיבת החיפוש. האלגוריתם של המנועים לוקח את מילות המפתח הללו ומחפש אזכורים שלהם באינטרנט. בהתאם לכך, הרבה מעבודת הSEO כוללת בתוכה יצירת תוכן לאתרים שכולל בתוכו מילות מפתח נפוצות.

מה זה אומר "לינקים איכותיים"?


מעבר לשזירת מילות המפתח כולל בתוכו תהליך הSEO שימוש במאפיין נוסף של מנגנוני החיפוש – בכדי לברור את האתרים הרלוונטיים ביותר אתרי החיפוש "יקפיצו" במעלה הרשימה אתרים שהלינקים אליהם מופיעים באתרים אחרים – וזאת מכיוון שהפניה לאתר באתר אחר מרמזת על כך שמדובר באתר מוכר. בהתאם לכך, קניית קישורים היא חלק בלתי נפרד מתהליך הSEO.

למה שאני ארצה לינק "איכותי" ולא סתם קישור?


אלגוריתם החיפוש של גוגל מתעדף אתרים שיש להם קישור באתרים איכותיים מפני שאתרים איכותיים אלו "נחשבים" בעיניו כבעלי סמכות רבה יותר מ"סתם אתר". בהתאם לכך, קניית קישורים טובה צריכה להתמקד ברכישת לינקים באתרים נחשבים על ידי מנועי החיפוש.

איפה ניתן להשיג לינקים איכותיים לאתר?


קניית קישורים איננה תהליך פשוט, וכוללת בתוכה ידע מקצועי לא מבוטל – איש המקצוע צריך לדעת אילו אתרים נחשבים כבעלי סמכות בעיניי מנועי החיפוש, וכיצד נכון לשזור את הקישורים הללו באתר באופן שלא יעלה את חשדו של האלגוריתם.
אנו ממליצים לא לחפש בעצמכם לינקים, אלא ליצור קשר עם איש מקצוע בתחום.

לסיכום:


חשוב לוודא שהלינקים שאתם רוכשים הם לינקים איכותיים, אנו ממליצים לכם להכנס לאתר רנקי ולהיוועץ עם המומחים של התחום.

תוכן עניינים

תמיד מעודכנים

הרשמה לניוזטלר

בהרשמתך אתה מאשר לקבל תוכן שיווקי

דילוג לתוכן