חדר שינה מהסרטים

איך להפוך את חדר השינה למזמין כמו במלון?

חדר השינה שלכם הוא המקום ממנו אתם מתחילים את היום שלכם ומסיימים אותו.

בשביל שהיום עצמו יתנהל בצורה הטובה ביותר חשוב שתשקיעו בחדר השינה שלכם.

עיצוב חדר השינה יכול לגרום לכאב ראש יקר, אז אספנו לפניכם טיפים חשובים שיהפכו את הפרוייקט לנוח יותר ואנחנו חולקים אותו אתכם: מהן הטעויות הנפוצות כשאנחנו מעצבים את חדר השינה, באילו דברים חשוב להשקיע, אלו אקססוריז? ועוד טיפים..

התאורה:


טעות נפוצה בבחירת גוון התאורה או בגודלו של האהיל יכול להשפיע מאד על הנראות בחדר. נסו תאורה חמימה ונעימה והוסיפו מנורה לצידי המיטה.

מיקום שגוי של המיטה:


גודל המיטה חייב להיות מותאם לחדר! יחד עם זאת, אם יש לנו חדר יחסית קטן לא אומר שצריך לוותר על מיטה או ארון עם נוכחות, רק דאגו לאזן עם רהיטים משלימים קטנים יותר שיאפשרו מקום לנוע בחלל בנוחות וחופשיות. בגודל רגיל ואז לשים אותה באחת הפינות מחוסר ברירה. חשוב לזכור, המיטה היא הרהיט הגדול ביותר בחדר השינה והוא תופס הכי הרבה מקום אז חשוב מאוד במקרה בו המיטה משמשת לזוג, שהיא תהיה באמצע החדר ונגישה לשני בני הזוג. נסו למקם את המיטה מתחת לחלון או לצידו ושיהיו בה פתרונות אחסון ובכך "לחסוך" רהיטים אחרים מהחדר.

טקסטיל:

מכיוון שהמיטה היא רהיט מרכזי והגדול ביותר, המצעים תופסים המון תשומת לב. בחרו מצעים על פי צבעי החדר, ושימו לב לאווירה שרציתם ליצור. מצעים צבעוניים מידי או בצבעים בהרמוניה שונה משלכם יכולים להרוס לכם את כל העבודה. מומלץ לשים מצעים בצבעים אחידים ושמיכה עליונה בטקסטורה מעניינת.

וילונות:

מעבר לכך שהם יעזרו לכם בוויסות כמות האור שנכנס לחדר השינה שלכם, הווילון יוצר את האווירה הנכונה של רכות, רעננות ויופי ממש כמו במלון. במקרה של דירות שכורות עם חלונות מעט ישנים, הוילונות עוד יותר חשובים ויכולים לעשות את כל ההבדל. בקיצור פריט חובה להשלמת המראה הרצוי.


שטיח:

אקססוריז שיקנה לחדר שלכם מראה עשיר ונעים, את השטיח כדאי למקם מתחת למיטה מהאמצע שלה.

צבעים וטקסטורות:

צבעים כהים נשמעים כמו ביג נו נו בחדר השינה, אבל למי שיש אומץ- תופתעו לשמוע כמה מיטה בצבע דומיננטי או כהה יכולה להעניק עומק ועניין לחלל.

ואם כבר צבע…הכי חשוב לבחור בגוונים טבעיים רכים וניטרליים שיגרמו לחדר שלכם להרגיש שאתם בבית מלון.

להשלמת ההאווירה המרגיעה תוסיפו ריחות ומפיצי ריח, אל תפריזו איתם אבל בהחלט לא לוותר עליהם.

 

תוכן עניינים

תמיד מעודכנים

הרשמה לניוזטלר

בהרשמתך אתה מאשר לקבל תוכן שיווקי

דילוג לתוכן