האם למסדרון שלכם יש אמירה?

איך להלביש מסדרון?

למה רובנו הכולל מתעלמים מקיומו של המסדרון בבית? דווקא החלל שדרכו אנו  עוברים מספר פעמים ביום כאילו נעלם מזוית העין שלנו ונזנח בכל הנוגע לאסתטיקה. הגיע זמן להלביש את המסדרון בטוקסידו הכי אלגנטי שיש.

 שימו דגש

תדגישו את הרצפה או התקרה, תופתעו לגלות איך שטיחון צבעוני ומאורך ישנה לחלוטין את מראה המעבר באחת!

או בחרו בצבע שתמיד רציתם ולא העזתם דווקא לתקרה…

המסדרון חייב תאורה נכונה

המסדרונות שלנו כיום לרוב צרים ונמוכים לכן כדי ליצור תחושת מרחב וגובה, כדאי להשתמש בגוונים בהירים ונטרלים שיובילו לתחושה נינוחה ומוארת, אור עמום לאווירה חמימה וביתית, ואפילו לתלות מראה מעניינת  לאורכו להשתקפות של האור.

תנו טעם אישי או אומנותי על הקירות
הדרך האמיתית לקשט את המסדרון היא להציב גלריה לאמנות מיני בבית. אפשר גם להחליף את התמונות בתמונות משפחתיות. זה יוצר את האווירה הרגשית החמה והנחוצה עבור רבים.


במידה ויש לכם מסדרון רחב הרווחתם!

נצלו את המרחב לנישות אחסון או העמדת שידה דקורטיבית לאחסון ואם בא לכם שימו ספסל יפה.
לעומת זאת במסדרונות צרים עדיף לבחור את אחד מצידי הקירות לאחסון סמוי או מידוף לאקססוריז ואת הקיר הנגדי לצבוע בפס רחב או לתלות עליו בגובה תואם מראה מוארכת או יצירות ואומנות.

מינימליזם הוא הפיתרון הפשוט ביותר עבור חללים קטנים. עדיף להשתמש בגוונים בהירים. גימורים שנבחרו כהלכה הם חצי מההצלחה של עיצוב.


בזמן תכנון הפנים, יש לשים לב לנוחות שלו. המעברים צריכים להיות לא פחות מ- 90 ס"מ. זה מאפשר חופש תנועה לתושבים ולאורחיהם. יש צורך בפריט נפרד כדי להדגיש את מיקום הרהיטים. הנוחות והפונקציונליות של המסדרון שלך, המסדרון, יהיו במידה רבה תלויים בזה.

 

אור טבעי במסדרון:
 

אם יש אפשרות להכניס אור טבעי למסדרון, תעשו זאת. צרו פתח בקיר או השאירו דלת פתוחה למעבר אור ולמניעת תחושה של מנהרה חשוכה. עבור החדרים הצמודים למסדרון התאימו דלתות העשויות זכוכית חלבית, שתאפשר חדירת אור מן החדר אך עדיין תשמור על הפרטיות בחדר עצמו. אם תכנון הדירה מאפשר זאת, צרו מהקיר הנגדי, שלא משיק לחדרים, קיר זכוכית. לא יקרה כלום אם יראו דרכו את הסלון, את פינת האוכל או חלל ציבורי אחר. במקרה שהמראה החשוף לא עושה לכם את זה, מספיק שתיצרו באותו קיר חלונות גדולים ונמוכים.

טיפים לתליית תמונות במסדרון:

 

– זכרו, זהו רק מסדרון. לא מוזיאון להצגת כל אוסף התמונות שירשתם מסבתכם הציירת.

– בחרו מספר אי זוגי של תמונות, רצוי קטנות, ותלו אותן בגבהים שונים להוספת עניין.

– אם יש לכם מסגרת מלבנית, הניחו אחת לאורך ואת השנייה לרוחב, וכבר קיבלתם צורה שונה.

– טרנד עיצובי הלא הוא המדף הצר במיוחד ,התקינו אותו והניחו עליו תמונות בגדלים שונים, שגם ממוסגרות בצורות ובצבעים שונים.

טפטים על הקיר

הדבקת טפטים או מדבקות קיר זה מושלם לעיצוב הכולל של המסדרון,  מסדרונות מעוצבים מתחילים בצבעים מרשימים וניתן לראות אותם לעיתים עוד מהסלון. לכן, כאשר הנכם בוחרים טפטים, יש לבצע זאת בחוכמה רבה כדי שישתלבו היטב עם שאר העיצוב בבית.

 

תוכן עניינים

תמיד מעודכנים

הרשמה לניוזטלר

בהרשמתך אתה מאשר לקבל תוכן שיווקי

דילוג לתוכן